5 березня 2015 року

Запрошуємо до перегляду! 

 

У відділі обслуговування нашої  бібліотеки  (1 корп.) презентовано нову тематичну книжково-ілюстративну виставку:4 березня 2015 року

Запрошуємо до перегляду   книжкової виставки-ювілею:

до 85-річчя від дня народження видатної української поетеси, прозаїка Ліни Василівни Костенко.

Виставка підготовлена фахівцями відділу обслуговування бібліотеки академії (корп. 1) до циклу заходів, що проводяться з цієї нагоди кафедрою української та російської філології (завідувач кафедри Коловоротна Н.Д.)  16-20 березня 2015 року. 2 березня 2015 року

1 березня виповнилося 205 років від дня народження видатного польського композитора, піаніста-віртуоза Фредерика Шопена.

З цієї нагоди фахівці бібліотеки нашої академії підготували та провели музично-літературну зустріч для студентів факультету іноземної філології та музичного мистецтва. На цьому заході було представлено відео-презентацію: 

та зроблено інформаційний бібліографічний огляд літератури з однойменної тематичної книжкової виставки.13 лютого 2015 року

Сьогодні відбулося засідання Вченої ради нашої академії. Його учасники заслухали звіти керівників деяких підрозділів про результати роботи у 2014 році та окреслили перспективи досліджень у 2015 році.

З доповіддю-презентацією  про підсумки роботи бібліотеки академії за 2014 р. та завдання на 2015 р. виступила Світлана Борисівна Самойлова, директор бібліотеки. Вона окреслила основні здобутки бібліотеки нашого навчального закладу та бібліотек структурних підрозділів (Красноградського коледжу та Балаклійської філії), зупинилась на необхідності використання новітніх технологій у задоволенні інформаційних потреб користувачів, розповіла про культурно-просвітницьку діяльність бібліотеки академії. 


2 лютого 2015 року

Запрошуємо до перегляду  виставки літератури "НАУКОВЕ ЖИТТЯ",  на якій представлені наукові праці,  навчально-методичні матеріали професорсько-викладацького складу нашої академії, що експонується в читальній залі  бібліотеки (1 корп.).


28 січня 2015 року

В рамках проведення круглого столу 

"Політологія, філософія, правознавство, історія, економіка: контури міждисциплінарного перетину в історичному аспекті"

за участі студентів факультетів дошкільної та корекційної освіти, іноземної філології та музичного мистецтва, початкової освіти, фахівцями бібліотеки відділу обслуговування було підготовлено та проведено інформаційно- бібліографічний огляд підручників, навчальних посібників та інших навчальних матеріалів стосовно заданої тематики.


На сайті бібліотеки з'явилася нова 

віртуальна виставка 

та рекомендаційний бібліографічний список літератури

 за цією ж темою. 

Запрошуємо до перегляду!26 січня 2015 року

Шановні викладачі та студенти!

Відтепер Ви можете задати питання бібліотекарю у віддаленому режимі з будь-якого зручного для Вас місця і у будь-який час!

Виконання запитів здійснюється у режимі роботи бібліотеки.

 

Для отримання довідки Ви обов’язково маєте заповнити наведену на сайті бібліотеки форму, а також сформулювати Ваш запит.

 


22 січня 2015 року

 

 Запрошуємо до перегляду яскравої книжкової виставки арт-терапії

"НЕВИЧЕРПНА КРАСА ЖИВОПИСУ",

що  експонується на абонементі бібліотеки академії!


 

<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>