6 травня 2016 р.


8–9 травня

День пам’яті та примирення та

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.

Ми  пам'ятаємо, що агресоразупинили спільними зусиллями об'єднані нації.

Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

 

До Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні фахівці бібліотеки підготували тематичну книжково-ілюстративну виставку "Шана за подвиг, вдячність за мир", на якій представлені книги воєнної тематики.

 

 

Докладніше.... 


28 квітня 2016 р.


28 квітня 2016 року фахівці нашої бібліотеки взяли участь у роботі семінару-практикуму "library 2 library", для фахівців бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Харкова, організованого ЦНБ ХНУ імені В. Каразіна на базі Наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.


28 квітня 2016 р.


Щороку 28 квітня, з метою сприяння попередженню нещасних випадків і захворювань на робочому місці в усьому світі, Міжнародна організація праці (МОП) відзначає Всесвітній день охорони праці.

 

 

Шановні відвідувачі бібліотеки!

Пропонуємо до Вашої уваги тематичну книжкову виставку

"28 квітня -

Всесвітній день охорони праці".

 26 квітня 2016 р.


Сьогодні на базі нашої академії відбулася студентська науково-практична конференція "Чорнобильський дзвін б'є у наші серця". В межах заходу працівники бібліотеки представили тематичну книжково-ілюстративну виставку "Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс" та віртуальну виставку "ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА. 30 років потому". 

Переглянути виставку


26 квітня 2016 р.


Доброю традицією у нашому закладі стало відзначати ювілеї видатних педагогів віртуальними подорожами у педагогічне минуле за участі студентів академії, працівників бібліотеки та навчально-методичного відділу. Сьогодні відбулася чергова подорож, присвячена 175-річчю з дня народження великої харків'янки та просвітительки Христини Данилівни Алчевської.

У програмі ювілейного заходу бібліотека підготувала та продемонструвала відеофільм "Сяйво далекої зірки" про життєвий шлях та здобутки Христини Алчевської.

Докладніше... 


25 квітня 2016 р.


30-а річниця Чорнобильської катастрофи

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ століття – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС), розташованої у м. Прип’ять Київської області.

Наслідки цієї події набули характеру екологічної катастрофи планетарного масштабу, змінивши життя десятків мільйонів людей в Україні та в сусідніх країнах. 

З нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЕС та з метою вшанування ліквідаторів наслідків катастрофи працівники бібліотеки підготували тематичну книжково-ілюстративну виставку "Поріс чорнобилем ЧОРНОБИЛЬ, бідою нашою поріс" та віртуальну виставку

"ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА. 30 років потому"


22 квітня 2016 р.


Своїм святом День книги по праву вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі й усі, хто причетний до книжкової справи. Його відзначають у 190 країнах світу. Вперше відсвяткували в 1996 р. в Каталонії (Іспанія), де уже понад 80 років існує традиція дарувати в день святого Георгія троянди і книжки тим, кого любиш. 

Докладніше...

 


<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>