1 вересня 2016 р. 

Шановні викладачі, співробітники та студенти академії!

Щиро вітаємо Вас із Днем знань!

Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах, успіхів та всіляких гараздів у цьому навчальному році, відкриття нових

горизонтів себе і світу!

До свята бібліотекарі читальної зали підготували книжкову виставку

"Знання - це скарб,

а вміння вчитись ключ до нього". 23 серпня 2016 р.


Шановні читачі!

Напередодні 25-ї річниці проголошення незалежності Української держави у відділі обслуговування нашої бібліотеки розгорнуто книжково-ілюстровану виставку "Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра", а на сайті представлено віртуальну виставку, ознайомлення з якою сприятиме духовному, патріотичному росту кожного читача, його душі, любові, що складають основу рушійної сили історичного процесу.  8 червня 2016 р.


Англійська мова - мова одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування. Це офіційна мова у більш ніж 60 суверенних держав.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні".

Дане рішення ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Наша бібліотека підтримує ініціативу про оголошення 2016 року Роком англійської мови, і з метою підвищення рівня професійної кваліфікації викладачів та популяризації англійської мови серед студентів підготувала віртуальну книжкову виставку "Навчаємося та навчаємо англійської".

 

Переглянути виставку


 19 травня 2016 р.


Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас зі святом національної єдності — Всесвітнім днем вишиванки!

 

День вишиванки — це не свято виключно української сорочки, це, в першу чергу, сповідування української традиції і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу.


 17 травня 2016 р.


Шановні користувачі!

Пропонуємо до Вашої уваги

нові надходження до бібліотечного фонду.<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>