28 жовтня 2016 р. 


У жовтні цього року виповнюється 70 років від початку "холодної війни" - геополітичної і ідеологічної боротьби між СРСР та Сполученими Штатами після Другої світової війни. 5 жовтня була виголошена промова Вінстона Черчиля у Фултоні. Закінченя періоду "холодної війни" пов'язують з падінням Берлінського муру 9 листопада 1989 року. 

Сьогодні, 28 жовтня, у конференц-залі академії відбувся круглий стіл "Холодна віійна та її вплив на долю сучасного світу". У засіданні взяли участь викладачі кафедри соціально-економічних дисциплін та студенти академії.  Під час засідання були обговорені проблемні питання щодо причин початку холодної війни, її суті та наслідків для сучасного світу.  

До роботи круглого столу долучилися і працівники бібліотеки, які оформили тематичну книжково-ілюстративну виставку.27 жовтня 2016 р. 


День визволення України від фашистських загарбників - свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини під час другої світової війни за межі сучасної території України. З цієї нагоди ми підготували та презентували віртуальну виставку "Україна в огні" в рамках студентської науково-теоретичної конференції "Визволення України від фашистських загарбників під час другої світової війни", що відбулася сьогодні у конференц-залі академії за участі викладачів кафедри соціально-економічних дисциплін, ветеранів другої світової війни, працівників бібліотеки та студентів факультетів фізичного виховання, а також іноземної філології та музичного мистецтва.

Переглянути віртуальну виставку


13 жовтня 2016 р. 4 жовтня 2016 р. 


На абонементі бібліотеки (1-й корпус) відкрито книжково-ілюстровану виставку "Ювілейний зореліт", присвячену 110-річчю від дня народження Івана Багряного, українського письменника; 125-річчю від дня народження Юрія Клена, українського письменника; 135-річчя від дня народження Івана Кочерги, українського драматурга.

Запрошуємо до перегляду!


30 вересня 2016 р. 29 вересня 2016 р. 


Бабин Яр... 

Полюс нелюдкості...

Наш біль. Наша пам'ять.

Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров'ю.


29 і 30 вересня Україна вшановує

75-ті роковини трагедії Бабиного яру. 

Під час німецької окупації Києва у 1941-43 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів євреїв та ромів, радянських військополонених, в'язнів Сирецького концтабору, а також радянських підпільників, членів Організації українських націоналістів, душевнохворих, заручників, "саботажників", поруршників комендантської години та інших. Лише за два  дні, 29 та 30 вересня 1941 року, зондеркоманда під керівництвом штандартенфюрера СС Пауля Блобеля розстріляли там майже 34 тисячі євреїв.

Докладніше...


28 вересня 2016 р. 


Напередодні професійного свята всієї бібліотечної спільноти - Всеукраїнського дня бібліотек, працівники бібліотеки нашої академії підготували віртуальну подорож до надзвичайних, вражаючих, унікальних бібліотек світу

Переглянути 

<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>