20 січня 2017 р. 


День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Цим соборним дійством воєдино об'єднувалися віками розділені землі України, логічно вивершуючи тим самим увесь попередній досвід національно-визвольної боротьби


та увиразнено окреслюючи перспективи майбутнього національного поступу. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Працівниками відділу обслуговування (абонемент, корп. 1) підібрано та оформлено тематичну книжкову виставку, на якій ви можете детальніше з історією державного ствердження України, його унітарності, територіальної цілісності, єдності етнічного розмаїття та спільних суспільних цінностей.

Запрошуємо до перегляду!  17 січня 2017 р. 


На сайті бібліотеки у розділі "Оформлення апарата навчальної літератури" з’явилися методичні рекомендації "Бібліографічне оформлення наукових робіт", розроблений Державною науково-педагогічною бібліотекою імені В. О. Сухомлинського). 

Методичні рекомендації будуть корисними під час підготовки монографій, дисертацій, наукових статей, студентських рефератів, курсових, дипломних, кваліфікаційних робіт, які обов’язково мають супроводжуватися бібліографічними списками використаних джерел.

Переглянути 
Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитися 

                     з новими надходженнями до бібліотечного фонду .


29 грудня 2016 р. 


Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!!!


21 грудня 2016 р. 


Шановні користувачі!

Пропонуємо до вашої уваги Хрестоматії сучасної української дитячої літератури у двох томах (для 1 і 2 класів та 3 і 4 класів). 

Читати електронну версію

 

"Важливе завдання початкової школи - навчити дитину любити: любити писати, любити читати, любити вчитись - навчання має стати звичкою на все життя. Щоб дати дітям можливість полюбити читати, ми створили цю Хрестоматію, в якій зібрано твори як живих класиків дитячої української літератури, так і молодих письменників, які лише почали завойовувати серця українських дітей", - наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Крім того, на онлайн-платформі EdEra можна переглянути відео, де письменники, чиї імена додали до навчальної програми з Літературного читання, особисто розказують про себе, свої твори та творчий шлях. З відеоматеріалами для Літературного читання можна ознайомитись тут.

Джерело інформації: http://www.uamodna.com/articles/prezentaciya-novoyi-hrestomatiyi-suchasnoyi-dytyachoyi-literatury/


15 грудня 2016 р. 


Шановні користувачі!

На сайті оновлено сторінку 

"Оформлення апарата навчальної літератури".

 


8 грудня 2016 р. 


Кожен день роботи бібліотеки сповнений сенсу і багатий на найрізноманітніші події. Тож і сьогодні ми прийняли участь одразу у двох різнопланових та цікавих заходах, що відбулися у стінах нашої академії.

Спочатку в актовій залі зібралися викладачі кафедри української та російської філології та студенти академії на аудіозахід "Філософія болю і життєлюбства в поетичних сповідях Франкового генія", присвячений 160-річчю від дня народження поетичного генія українського народу Івана Яковича Франка. Працівники бібліотеки представили учасникам поетичної зустрічі буктрейлер до новели "Сойчине крило". 

Наступним заходом стала вже традиційна для нашої академії "Віртуальна подорож до педагогічного минулого" за участі студентів академії, фахівців бібліотеки та працівників навчально-методичного відділу. Цього разу зустріч була присвячена 70-річчю від дня народження українського педагога-новатора Миколи Миколайовича Палтишева, 120-річчю від дня народження французького педагога-реформатора Селестена Френе та 145-річчю від дня народження бельгійського лікаря, педагога і психолога Жана Овідія Декролі. За традицією ми підготували відеофільми про життєвий шлях і здобутки цих видатних педагогів.

Докладніше...


<<<Новіші повідомлення                                                              Старіші повідомлення >>>