1 березня 2017

Президент проголосив 2017 рік Роком Української революції 1917-1921

22 січня 1918 було підписано IV Універсал Центральної ради, який утверджував незалежність нашої держави — Української Народної Республіки.

«Це саме про ті часи, коли український народ поставив на порядок денний своє право на незалежне життя. Коли ми окреслили своє місце на політичній карті Європи», – сказав у зверненні Президент.

Саме тому важливим є вшанування на державному рівні 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років. Згідно з цим, 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917–1921 років.

Працівниками бібліотеки була підготовлена книжкова виставка «Україна в огні і бурі революції», яка експонувалась на студентській науково-теоретичній конференції під назвою «Сто днів Української Центральної ради», присвяченій сторіччю Української національно-визвольної революції та утворення Української Центральної ради. 


20 лютого 2017

Сьогодні вся Україна вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, які, без перебільшення, змінили за кілька днів жорстокої боротьби із диктаторським режимом перебіг новітньої світової історії. З цієї нагоди у  читальній залі бібліотеки (корп. 1) оформлено тематичну полицю «Ми сотнею пішли на небо...». 

Докладніше...


17 лютого 2017

15 лютого відбулося чергове засідання вченої ради академії, на якому заслухали звіт директора бібліотеки С.Б. Самойлової про підсумки роботи бібліотеки за 2016 рік та плани на 2017 рік. 


16 лютого 2017

Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 р., 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

16 лютого у стінах нашої академії пройшов літературний вечір під назвою: «Ми ними зобов'язані пишатися!», присвячений пам'яті учасників бойових дій на території інших країн за ініціативою викладачів академії А.Г. Штонди та М.С. Юрченка.
Лейтмотивом вечора були слова: «Ти в пам'яті і серці моєму, Афганістан» і «Нехай мир і спокій прийде на українську землю». 
На ньому були присутні гості – воїни-интернаціоналісти Р. Ломакін, О. Бихов, а також військовий льотчик-винищувач, поет А. Добрицький.

Фахівці бібліотеки підготували тематичну книжкову виставку "Афганістан: подвиг, трагедія, пам'ять..." та її бібліографічний огляд,  що акцентує увагу на важких, жахливих буднях війни. А віртуальна виставка-вшанування "Афганістан болить в моїй душі...", з якої і почалася зустріч з ветеранами, нагадала усім присутнім про невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками війни в Афганістані, хто втратив друзів, синів чи батьків.


14 лютого 2017

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Найромантичніше свято року є – День Святого Валентина

До цього свята у відділі абонемента (корп. 1) представлена книжкова виставка «Любов об'єднує серця». У літературній експозиції відвідувачі можуть віднайти одні з кращих творів українських і зарубіжних авторів, які писали чи пишуть про кохання.

Запрошуємо всіх бажаючих загорнутися

в чарівні обійми літератури про кохання.

А приємним доповненням до нашої експозиції став віртуальний бібліомікс «Неперевершена сила кохання», який демонструвався на протязі свята у фойє нашої академії.

Переглянути


20 січня 2017

Чи знаєте ви, що книги теж святкують ювілеї?

Днем народження книги вважається той рік, у якому вона була надрукована і вийшла з друку, коли читачі вперше змогли взяти до рук новеньке видання і поринути у її захоплюючий і цікавий світ. Але неважливо, який вік має книга, її зміст з роками не втрачає своєї духовності, і кожна з них заслуговує на вашу увагу, особливо у свій святковий рік!

Наш віртуальний дайжест присвячено творам, які відзначають ювілей у 2017 році, отож,у вас є прекрасний привід знову зустрітися з чарівним світом хорошої книги.

 

Переглянути


 

<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>