19 травня 2017

Практичне заняття для студентів старших курсів факультету дошкільної та спеціальної освіти

Сьогодні у конференц-залі академії фахівці бібліотеки провели чергове практичне заняття для студентів старших курсів факультету дошкільної та спеціальної освіти з підготовки до написання наукових (дипломних та магістерських) робіт, а саме правильного складання і оформлення списку використаних джерел.

 

Докладніше...


16 травня 2017

Практичне заняття для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти

Сьогодні у конференц-залі академії фахівці бібліотеки провели практичне заняття з підготовки до написання наукових (дипломних та магістерських) робіт, а саме сучасних методів пошуку наукової інформації, для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти.

 Докладніше...4 травня 2017

8 травня - День пам'яті та примирення

9 травня - 72-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед Вами - ветерани, за обірвану війною юність, силу духу, патріотизм, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю. 

Висловлюємо безмежну вдячність й усім, хто своєю самовідданою працею наближав довгоочікуваний День Перемоги.

Щиросердно бажаємо вам міцного здоров'я, добра й благополуччя. Нехай у нашій країні та домівках завжди панують мир та злагода, спокій та достаток.


28 квітня 2017

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

У 2017 році Всесвітній день охорони праці буде проводитися під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Кожного року фахівці бібліотеки долучаються до заходів, спрямованих на привернення уваги студентської молоді до невирішених проблем охорони праці. Цьогоріч у відділі обслуговування (корп. 1) оформлено тематичну книжково-ілюстровану виставку.


26 квітня 2017

26 квітня виповнюється 31 рік з дня аварії на Чорнобильській АЕС

"І велика зоря спала з неба, палаючи, як смолоскип.

І спала вона на третину річок та на водні джерела.

А ймення зорі тій Полин..."

Об'явлення Св. Івана Богослова

8:10-11

Чорнобиль – це національне лихо. Чорні дзвони Чорнобиля б'ють по кожному з нас незалежно від того, був хтось із його рідних та близьких у «зоні» чи ні.

Біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов'язаних скорботним часом ядерного апокаліпсиса.

Річниці Чорнобильської катастрофи і проблемам економічної безпеки присвячена тематична книжково-ілюстрована виставка "Під полиновою зорею", оформлена у відділі обслуговування бібліотеки (1 корп.).

Знайомство з матеріалами виставки допоможе усвідомити глобальне значення екологічних проблем, зайняти активну громадянську позицію, не залишатися байдужим до злочинів проти природи. Ця виставка експонувалася у рамках виховного заходу до роковин чорнобильської трагедії "Екологічні роздуми "Чорнобиль  – наш біль", що відбувся  у актовій залі 25 квітня 2017 року за участі І.П. Упатової, канд. пед. наук, викладача кафедри природничих дисциплін та студентів першого та другого курсів академії.


 

<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>