7 листопада 2017

Студентська науково-практична конференція

"Інноваційні особливості сучасного уроку в початковій школі"

7 листопада 2017 року у конференц-залі нашої академії відбулася студентська науково-практична конференція "Інноваційні особливості сучасного уроку в початковій школі" за участі викладачів кафедри природничих дисциплін, студентів психолого-педагогічного факультету та фахівців бібліотеки.

З привітальним словом до присутніх звернулася Молчанюк Ольга Василівна, завідувач кафедри природничих дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент. 

Про навчання за програмою "Інтелект України" доповіла Трембач Дар'я, студентка 4 курсу психолого-педагогічного факультету, а про застосування мультимедійних презентацій на уроках "Природознавство" у початковій школі  Анна Дерев'яненко, студентка 2 курсу психолого-педагогічного факультету.

Під час роботи конференції усі присутні стали учасниками проведення фрагменту  інтерактивного уроку з природознавства  на тему "Будова рослини", який підготувала і провела Олена Богданівна Борзик, викладач кафедри природничих дисциплін. Долучилися до роботи конференції і фахівці бібліотеки. Наталія Павлівна Чернишенко, провідний бібліотекар,  запропонувала до перегляду відеоролик про наболіле для усіх педагогів початкової школи, а саме, як зацікавити молодших школярів до навчання та віртуальну виставку "Навчаємося по-новому", у якій знайшла відображення література з книгозбірні академії про впровадження інновацій в освітній простір сучасної початкової школи.


1 листопада 2017

Шановні читачі!

Запрошуємо у відділ обслуговування користувачів (1-й корпус) до ознайомлення із книжково-ілюстративною виставкою "Ювілейний зореліт", присвяченої зірковій плеяді письменників-ювілярів осені, до якої входять:


26 жовтня 2017

Віртуальна подорож у педагогічне минуле

26 жовтня 2017 р. у конференц-залі нашої академії відбулася чергова віртуальна подорож у педагогічне минуле із серії "Уроки видатних особистостей" за участі студентів психолого-педагогічного факультету академії та  коледжу, фахівців бібліотеки та працівників навчально-методичного відділу. Захід був присвячений 295-річчю з дня народження мандрівного філософа, поета, мислителя, педагога Григорія Савича Сковороди (1722-1794). 

Докладніше>>>


19 жовтня 2017

Бібліотечний круглий стіл

Сьогодні у конференц-залі нашої альма-матер відбулося чергове засідання бібліотечного круглого столу за участі завідувачів бібліотек вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та фахівців бібліотеки академії. Тема круглого столу "Використання сучасних інформаційних технологій у масових заходах бібліотеки".

Докладніше>>>


11 жовтня 2017

Сьогодні у стінах нашої академії відбулася наукова конференція, присвячена 60-річчю запуску першого супутника Землі за участі викладачів акдемії, ветеранів ракетно-космічної галузі, фахівців бібліотеки та студентів.

У межах заходу фахівці бібліотеки презентували відеоролик "Перші ноти космосу" та тематичну книжково-ілюстровану виставку "Початок космічної ери".


Школа методиста - 2017

11 жовтня 2017 р. Пономаренко Н.І., завідувач інформаційно-бібліографічним відділом брала участь у семінарі-практикумі «Library 2 library», що відбувся у рамках Школи методиста. на базі Фундаментальної бібліотеки Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва. Захід, ініційований Центральною науковою бібліотекою Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, зібрав провідних фахівців із 22 бібліотек вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації м. Харкова.


 

<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>