22 травня 2015 року

Ось і настала гаряча пора для студентів нашої академії - час здачі екзаменів та захисту дипломних робіт. Студенти активно перечитують конспекти, намагаються знайти в Інтернеті відповіді на питання та готують шпаргалки. У свою чергу ми вирішили допомогти студентам та підготували виставку-рекомендацію (відділ обслуговування, 1 корп.)

"НА ДОПОМОГУ СТУДЕНТАМ ДО ІСПИТІВ".

 

Запрошуємо до перегляду!19 травня 2015 року

У третій четвер травня, який цього року припадає на 21-е число, українці відзначатимуть День вишиванки.  

Ідея свята полягає в тому аби в один день об'єднати єдиним символом – вишиванкою українців усього світу. Це свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

День вишиванки єднає українців. День вишиванки – твій генетичний код. Маленьким внеском до святкування є наш відеоролик.

 

Запрошуємо до перегляду!


14 травня 2015 року

З нагоди святкування Дня Європи в Україні у відділі обслуговування бібліотеки нашої академії (корп. 1) розгорнуто книжково-ілюстровану виставку "День Європи - символ спільних цінностей".

На виставці зібрана література про тернистий шлях України до Європи, адже ця тема хвилює кожного громадянина у наші дні.


Висвітлені статті провідних вчених-політологів, педагогів, журналістів, державних діячів, у яких висвітлюються проблеми інтеграції до ЄС, аналізується досвід країн, які пройшли цей шлях, а також проблеми і набутки України в реалізації стратегічної мети.

Переглянути виставку


5 травня 2015 року

У травні 2015 р. світ відзначає День пам'яті та примирення і 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі

З цієї нагоди бібліотека академії підготувала ілюстративно-книжкову виставку28 квітня 2015 року

 в конференц-залі нашої академії було проведено

круглий стіл

"Соціально-психологічна складова профілактичної роботи

з попередження негативних проявів серед студентської молоді",

що підготували співробітники соціально-психологічної служби. На засіданні круглого столу директор бібліотеки С.Б. Самойлова  виступила з доповіддю: 


27 квітня 2015 року

28 квітня в Україні відзначається

День охорони праці згідно

з Указом Президента України

від 18 серпня 2006 року № 685/2006.

З цієї нагоди на абонементі бібліотеки (корп. 1) за співпраці з викладачем кафедри природничих дисциплін, М.Г. Русановим презентовано інформаційно-ілюстративну виставку, на якій представлені  нормативні документи з безпеки життєдіяльності, навчальна література, статті із періодичних видань (науково-виробничого журналу "Охорона праці", всеукраїнського  науково-популярного журналу "Безпека життєдіяльності") та методичні папки і реферати  студентів випускних груп  академії з предмету "Охорона праці".


19 березня 2015 року

19 березня 2015 р. на базі бібліотеки нашої академії було проведено

бібліотечний круглий стіл

за участі завідувачів бібліотек вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та фахівців бібліотеки ХГПА. 6 березня 2015 року

Милі жінки!

Сердечно вітаємо Вас зі святом весни - 8 Березня. Нехай кожен день буде сонячним і радісним, життя сповнюють любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти і звучить музика. Будьте завжди усміхненими, сповненими надій та оптимізму.

Бажаємо Вам щастя й удачі, міцного здоров'я, здійснення всіх мрій та бажань.

Даруємо Вам цей відеоролик і запрошуємо до перегляду!


<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>