5 грудня 2017

Віртуальна подорож у педагогічне минуле

5 грудня 2017 р. у конференц-залі нашої академії відбулася чергова віртуальна подорож у педагогічне минуле із серії "Уроки видатних особистостей" за участі студентів психолого-педагогічного факультету академії та  коледжу, фахівців бібліотеки та працівників навчально-методичного відділу. Захід був присвячений до 80-річчя від дня народження Олександра Антоновича Захаренка, великого педагога, заслуженого учителя України  та 305-ї річниці від дня народження французського абата Шарля-Мішеля де Л'епе, основоположника педагогічної  системи навчання глухих мімічним методом. 

Докладніше>>>


22 листопада 2017

25 листопада - День пам'яті жертв Голодомору

Голодомор 1932–1933 років в Україні – одна з найжахливіших національних трагедій та наймасштабніших гуманітарних катастроф в історії людства.

Тотальне винищення мільйонів українців штучним голодом стало свідомою терористичною акцією політичної системи сталінізму. Було поруйновано соціальні основи української нації, її вікові традиції, підірвано духовну культуру і унікальну етнічну самобутність. В пам’ять про ці події, щороку в четверту суботу листопада Україна і весь демократичний світ вшановує пам'ять 7 мільйонів невинних жертв Голодомору – геноциду української нації. О 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція «Запали свічку»: всі охочі несуть свічки до пам’ятників жертвам. В акції можна взяти участь, запаливши свічку у своєму вікні.

До Дня пам’яті жертв Голодомору фахівці відділу обслуговування бібліотеки підготували тематичну книжкову виставку-вшанування «Україна: випробування голодом».

 

Україна пам’ятає! Світ визнає!


21 листопада 2017

Оновлено розділ на сайті

У розділі "Нові надходження" опубліковано "Бюлетень нових надходжень до фондів бібліотеки" та анотований список "Наукові та науково-методичних праці викладачів" нашої академії, що отримала бібліотека протягом 2017 року.


20 листопада 2017

Шановні користувачі!


16 листопада 2017


9 листопада 2017

День української писемності та мови

День  української писемності та мови  державне свято, яке щороку відзначається у нашій державі 9 листопада. 

За православним календарем  це день вшанування пам'яті преподобного Нестора-літописця  першого історика Київської Русі, мислителя, ченця Київсько-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з Нестора-літописця починається  писемна українська мова.

Мова  це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Кожен із нас виховуючи в собі справжню людину, повинен у першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб  рідна мова. Мова для кожного народу стає ніби другим природним оточенням, у якому він існує. У мові нація закодовує свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність. Рівень розвитку рідної мови є джерелом духовного розвитку народу.

Фахівці інформаційно-бібліографічного відділу до національного свята підготували рекомендаційний бібліографічний список "Мова - така жива істота, як і народ, що її витворив". 

 

До Дня української писемності та мови у відділі обслуговування нашої книгозбірні (корп.1) розгорнуто тематичну книжково-ілюстровану виставку "Мова — наше коріння і наш обов'язок піклуватися про неї". Цю виставку фахівці бібліотеки представили під час проведення щорічного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, гасло якого у цьому році – "Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета".


8 листопада 2017

8 листопада відбулася чергова науково-методична рада, на якій Пономаренко Н.І., завідувач інформаційно-бібліографічним відділом, виступила з бібліографічним оглядом періодичних видань по новим спеціальностям:

  • Менеджмент;
  • Філологія;
  • Психологія;
  • Історія та археологія;
  • Культурологія.

 

<<<Новіші повідомлення                                                               Старіші повідомлення >>>