16 лютого 2018

конкурс "Бібліотекар року - 2017"

16 лютого у ЦНБ ХНУ імені В.Н. Каразіна відбулося нагородження переможців конкурсу "Бібліотекар року - 2017".

Провідний бібліотекар нашої академії Н.П. Чернишенко отримала диплом лауреата конкурсу "Бібліотекар року - 2017" у номінації - за кращі віртуальні інформаційні ресурси з пропаганди читання.

Вітаємо нашого переможця!


Книжково-ілюстрована виставка

16 лютого в актовій залі академії відбулася студентська конференція, присвячена до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У рамках конференції фахівці бібліотеки підготували тематичну книжково-ілюстровану виставку "Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя."


5 лютого 2018

Виставка арт-зустріч

В історії кожної країни є люди, чиї імена з гордістю і повагою згадуються співвітчизниками. Є такі люди і в Україні. Їх називають славетними українцями. Ці постаті з різних часів... Вони досягли успіху в різних галузях, але всі вони УКРАЇНЦІ. 

Фахівці відділу обслуговування бібліотеки (корп.1) підготували  книжково-ілюстровану виставку арт-зустріч "Славетні постаті України".

 

Запрошуємо до перегляду!

 


30 січня 2018

100 років бою під Крутами

29 січня минуло 100 років від пам'ятного бою поблизу станції Крути, що на Чернігівщині за 130 кілометрів на північний схід від Києва, яка увійшла в українську історію як бій під Крутами.

На вшанування пам'яті студентів, що полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими військами армії Муравйова, викладачі та студенти нашої академії підготували музично-історичну композицію "За Україну, за її волю". 


29 грудня 2017

Шановні викладачі,

співпрацівники та студенти академії!

Колектив бібліотеки щиро вітає вас з різдвяно-новорічними святами!

Бажаємо міцного здоров’я, добра в сім'ї і затишку в оселі, здійснення найзаповітніших бажань і щирих сподівань,  миру і блага в сім’ї, неймовірного щастя в житті та вірного кохання, взаєморозуміння та впевненості у майбутньому.  

Щасливого Нового року та Різдва Христового!


18 грудня 2017

Семінар "Актуальні проблеми інформаційно-бібліотечної діяльності у сфері авторського права"

15 грудня 2017 року фахівці нашої бібліотеки прийняли участь у семінарах директора Асоціації “Інформатіо-Консорціум” Олексія Васильєва: "Актуальні проблеми інформаційно-бібліотечної діяльності у сфері авторського права" та "Платформа наукометричних баз даних EBSCO", що відбулися на базі Центральної наукової бібліотеки ХНУ імені В.Н. Каразіна. Доповідач звернув увагу присутніх на основні вимоги законодавства України з авторського права у бібліотечно-інформаційній діяльності та обговорив з учасниками семінару нагальні проблеми для термінового  вирішення. У другій частині свого виступу О. Васильєв надав порівняльну характеристику наукових (наукометричних) баз даних та продемонстрував можливості інформаційно-наукового пошуку з використанням БД платформи EBSCO.


14 грудня 2017

Школа викладача-початківця

Організаційним центром методичної роботи з викладачами-початківцями в нашій академії є навчально-методичний відділ під керівництвом К.А. Дмитренко. Результативною формою роботи з молодими спеціалістами є робота Школи викладача-початківця, чергове засідання якої  відбулося 13 грудня у конференц-залі академії. Тема засідання   "Нові інноваційні форми роботи у закладах вищої освіти. Віртуальна подорож як ефективний формат роботи зі студентами".  

Протягом останніх  чотирьох років у нашому закладі постійно проводиться захід "Віртуальна подорож у педагогічне минуле", мета якого привернути увагу студентської молоді до збереження та відновлення національної педагогічної пам'яті, подолання історичних міфів, розширенню загальнопедагогічного кругозору, уявлення про найважливіші педагогічні концепції минулого, вивчення науково-педагогічної спадщини українських та світових педагогів. Про інноваційну складову віртуальної подорожі, а саме, створені власноруч відеофільми про життя та діяльність  видатних педагогів, розповіла Н.П. Чернишенко, провідний бібліотекар. В якості прикладу було продемонстровано відеофільм "Учитель народів", присвячений 425-річчю від дня народження фундатора педагогіки Яна Амоса Коменського (1592-1670). 


6 грудня 2017

У відділі обслуговування читачів (корп.1) розгорнуто тематичну книжкову виставку "Григорій Сковорода  перлина землі Слобожанської", присвячену 295 річниці від дня народження українського мандрівного філософа, педагога, просвітителя. На книжковій виставці представлені твори Григорія Савича з фонду бібліотеки та видання про життя і діяльність видатного поета і гуманіста.


 

<<<Новіші повідомлення                                                              Старіші повідомлення >>>