17 квітня 2018

Студентська науково-теоретична конференція

Щороку 11 квітня в усьому світі відзначається Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. З метою вшанування жертв нацистських переслідувань та привернення уваги студентської молоді до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни, 17 квітня на базі нашої академії відбулася студентська науково-теоретична конференція «Як тяжко пережити цю війну…» під егідою викладачів кафедри соціально-економічних дисциплін за участі студентів коледжу та академії. До роботи конференції долучилися і співробітники бібліотеки, які підготували тематичну книжкову виставку "Про минуле серце пам'ять зберігає" та відеофільм "Король дітей", присвячений до 140-річчя лікаря, письменника-педагога Януша Корчака (1878-1942), який у серпні 1942 року не покинув своїх вихованців і пішов із ними до газової камери концтабору Треблінки.


4 квітня 2018

Студентська науково-практична конференція

4 квітня у стінах нашої академії відбулася кафедральна студентська науково-практична конференція "Нова українська школа: теорія, методика, практика". До участі у роботі конференції долучилися і фахівці бібліотеки, які підготували тематичну виставку періодичних видань та рекомендаційний бібліографічний список "Нова українська школа: від школи знань до школи вмінь" та віртуальний бібліофреш "Нова українська школа: реалізація концепції".


3 квітня 2018

Тематична книжкова виставка до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара

Сьогодні, 3 квітня, Україна вшановує пам'ять видатного українського письменника, класика світової літератури Олександра Терентійовича Гончара (1918-1985), який чудово поєднував лірику з епосом, романтизм з реалізмом. Його твори виходили більш як тридцятьма мовами народів світу, а окремі його новели, статті і уривки з романів публікувалися в сімдесяти шести країнах.

З нагоди 100-річчя від дня народження письменника у відділі обслуговування читачів (корп. 1)  експонується книжково-ілюстрована виставка "Лише вогонь душі дає енергію книгам"Шанувальники творчості великого письменника мають змогу переглянути його твори, познайомитися зі сторінками життя Олеся Гончара


13 березня 2018

День кафедри

13 березня 2018 року відбувся День кафедри педагогіки, психології та менеджменту для професорсько-викладацького складу

Докладніше>>>


13 березня 2018

Тематична книжкова виставка до 130-річчя від дня народження Антона Макаренка

Наші діти - це наша старість.

Правильне виховання - це наша щаслива старість,

погане виховання - це наше майбутнє горе, сльози,

вина перед іншими людьми, перед усією країною.

 

Цього дня,  130 років тому, народився педагог-новатор, письменник, засновник унікальної системи дитячо-підліткового виховання Антон Семенович Макаренко.

Відсьогодні у відділі обслуговування читачів (корп. 1) експонується тематична книжкова виставка "Антон Семенович Макаренко: переосмислення".


26 лютого 2018

Практичні заняття для викладачів

 

26 лютого відбулися практичні заняття для викладачів кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки та викладачів кафедри теорії та методики дошкільної освіти щодо створення бібліометричного профілю науковця у пошуковій наукометричній системі Google Академія,  міжнародному реєстрі унікальних ідентифікаторів ORCID


21 лютого 2018

Звіт бібліотеки

21 лютого відбулося чергове засідання вченої ради академії, на якому заслухали звіт директора бібліотеки Самойлової С.Б. про підсумки роботи бібліотеки за 2017 рік та плани на 2018 рік. 


20 лютого 2018

Створення авторського профілю науковця у наукометричних базах

семінар-презентація

Відповідно до Наказу № 35–к від 18.01.2018 року "Про забезпечення ідентифікації науково-педагогічних працівників Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради в міжнародному науковому просторі", викладачам та співпрацівникам академії необхідно створити власний профіль науковця в Google Академія та отримати індентифікатор дослідника в міжнародному реєстрі ORCID (http:// orcid.org). 

Докладніше>>>


 

<<<Новіші повідомлення                                                               Старіші повідомлення >>>