1 червня 2018

Бібліотечний урок

Сьогодні у читальній залі бібліотеки було проведено ще один бібліотечний урок за темою "Психологічна практика для практичних психологів" для студентів першого курсу психолого-педагогічного факультету. 

Фахівці бібліотеки підготували розгорнуту виставку літератури для майбутніх практичних психологів.

 

 


Практичний семінар для студентів факультету "Дошкільної і спеціальної освіти та історії"

30 травня 2018 року у читальній залі (корп. 1) фахівці бібліотеки: Світлана Самойлова (директор бібліотеки) та  Наталія Чернишенко (провідний бібліотекар) провели практичний семінар для студентів 5 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти про сучасні методи пошуку наукової інформації для магістерських робіт та оформлення списку використаних джерел. 

Загальні правила цитування та посилання на використані джерела у наукових працях за вимогами ДСТУ 8302–2015 "Інформація та документація. бібліографічне посилання: загальні положення та правила складання".29 травня 2018

Бібліотечний урок

29 травня у читальній залі бібліотеки було проведено бібліотечний урок за темою "Психологічна практика для практичних психологів". На ньому були присутні студенти першого курсу 111 групи психолого-педагогічного факультету з викладачем кафедри педагогіки, психології та менеджменту С.М. Бужинською.

 

Докладніше>>>


19 квітня 2018

Віртуальна подорож у педагогічне минуле

Впродовж останніх трьох років у нашому закладі проводиться захід: іртуальна подорож у педагогічне минуле" під гаслом "Урятувати від забуття". За три роки спільної праці утворилася потужна команда однодумців із співробітників навчально-методичного відділу під керівництвом Катерини Дмитренко, провідного бібліотекаря Наталії Чернишенко, провідного бібліотекаря та студентів - постійних учасників заходу.19 квітня 2018 р. у конференц-залі відбулася чергова віртуальна подорож, яка була присвячена педагогам-ювілярам, двом колоссам європейської педагогіки: Антону Макаренку (130 років від дня народження) та Янушу Корчаку (140 років від дня народження). 


18 квітня 2018

Науково-практичний семінар "Librarians vs plagiarism": питання академічної доброчесності

18 квітня за підтримки Посольства США в Україні в харківському центрі "Вікно в Америку на базі Центральної наукової бібліотеки ХНУ імені В.Н. Каразіна відбувся науково-практичний семінар «Librarians vs plagiarism: питання академічної доброчесності». для бібліотекарів університетів Харківського зонального методичного об’єднання, у якому взяли участь Наталія Чернишенко (провідний бібліотекар) і Наталія Павинська (вчений секретар). Тренінг, що відбувся у рамках проекту сприяння академічної доброчесності в Україні, провела  Ольга Гужва (керівник відділу реклами та брендингу Каразінського університету, автор довідників та посібників з академічної доброчесності). Семінар був надзвичайно цікавим та інформативним, визвав жваве обговорення проблеми серед учасників. Дякуємо організаторам семінару за такий корисний для нас тренінг!


 

<<<Новіші повідомлення                                                               Старіші повідомлення >>>