Сьогодні у читальній залі бібліотеки було проведено ще один бібліотечний урок за темою "Психологічна практика для практичних психологів" для студентів першого курсу психолого-педагогічного факультету.
Фахівці бібліотеки підготували розгорнуту виставку літератури для майбутніх практичних психологів.
30 травня 2018 року у читальній залі (корп. 1) фахівці бібліотеки: Світлана Самойлова (директор бібліотеки) та Наталія Чернишенко (провідний бібліотекар) провели практичний семінар для студентів 5 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти про сучасні методи пошуку наукової інформації для магістерських робіт та оформлення списку використаних джерел.
Загальні правила цитування та посилання на використані джерела у наукових працях за вимогами ДСТУ 8302–2015 "Інформація та документація. бібліографічне посилання: загальні положення та правила складання".
29 травня у читальній залі бібліотеки було проведено бібліотечний урок за темою "Психологічна практика для практичних психологів". На ньому були присутні студенти першого курсу 111 групи психолого-педагогічного факультету з викладачем кафедри педагогіки, психології та менеджменту С.М. Бужинською.
Впродовж останніх трьох років у нашому закладі проводиться захід: "Віртуальна подорож у педагогічне минуле" під гаслом "Урятувати від забуття". За три роки спільної праці утворилася потужна команда однодумців із співробітників навчально-методичного відділу під керівництвом Катерини Дмитренко, провідного бібліотекаря Наталії Чернишенко, провідного бібліотекаря та студентів - постійних учасників заходу.. 19 квітня 2018 р. у конференц-залі відбулася чергова віртуальна подорож, яка була присвячена педагогам-ювілярам, двом колоссам європейської педагогіки: Антону Макаренку (130 років від дня народження) та Янушу Корчаку (140 років від дня народження).
18 квітня за підтримки Посольства США в Україні в харківському центрі "Вікно в Америку на базі Центральної наукової бібліотеки ХНУ імені В.Н. Каразіна відбувся науково-практичний семінар «Librarians vs plagiarism: питання академічної доброчесності». для бібліотекарів університетів Харківського зонального методичного об’єднання, у якому взяли участь Наталія Чернишенко (провідний бібліотекар) і Наталія Павинська (вчений секретар). Тренінг, що відбувся у рамках проекту сприяння академічної доброчесності в Україні, провела Ольга Гужва (керівник відділу реклами та брендингу Каразінського університету, автор довідників та посібників з академічної доброчесності). Семінар був надзвичайно цікавим та інформативним, визвав жваве обговорення проблеми серед учасників. Дякуємо організаторам семінару за такий корисний для нас тренінг!