30 жовтня 2018

Віртуальна подорож у педагогічне минуле

Сьогодні у конференц-залі академії відбулася традиційна "Віртуальна подорож у педагогічне минуле" під гаслом "Урятувати від забуття", присвячена 135-річчю від дня народження видатного британського психолога, педагога-новатора, засновника школи "Саммерхілл" Олександра Сазерленда Нілла.

Захід відбувся за участі Катерини Дмитренко, керівника  навчально-методичного відділу, Наталії Чернишенко, провідного бібліотекаря, студентів психолого-педагогічного факультету, факультету дошкільної і спеціальної освіти та історії.


25 жовтня 2018

БІБЛІОТЕЧНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ

25 жовтня 2018 року у конференц-залі нашої академії відбулося чергове засідання бібліотечного круглого столу за участі завідувачів бібліотек вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та фахівців бібліотеки академії.

Тема бібліотечного круглого столу "Роль бібліотеки у національно-патріотичному вихованні студентів та молоді".

Докладніше>>>


18 жовтня 2018

Науково-практична конференція

18 жовтня у нашому навчальному закладі відбулася студентська науково-практична конференція «Українська національна революція 1917–1921 років. Схід і Захід. До питання соборності України». Конференція пройшла у межах реалізації спільного проекту «Схід і Захід разом» за участі гостей із Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та студентів-істориків Харківської гуманітарно-педагогічної академії. Мета конференції – надати викладачам, аспірантам, студентам можливість поспілкуватися щодо нагальних наукових питань, обмінятися освітніми ідеями та обговорити методологічні проблеми з історії України, зрештою, зміцнити дружні стосунки між студентами та викладачами наших навчальних закладів. До участі у конференції залучилися і фахівці бібліотеки, які підготували до заходу віртуальний буклет та тематичну книжково-ілюстративну виставку. Започаткований спільний проект «Схід і Захід разом» та конференція ще раз підтверджують об’єктивність визначеного науковцями історичного відліку нашої єдиної національної держави. Сучасна Україна є спадкоємцем державних традицій, ідей соборності, закладених Українською революцією 1917–1921 років.18 жовтня 2018

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «LIBRARY 2 LIBRARY» - ШКОЛА МЕТОДИСТА

18 жовтня на базі Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету  пройшов семінар-практикум «library 2 library» в рамках Школи методиста Харківського зонального методичного об'єднання бібліотек ЗВО, у якому взяла участь Ніна Дрьомова, провідний бібліограф нашої бібліотеки. Директор НБ ХНМУ Ірина Киричок та її заступник Тетяна Павленко провели для учасників екскурсію оновленим бібліотечним комплексом. Розглядали питання про організацію Зведеного каталогу періодичних видань, передплачених бібліотеками ЗВО м. Харкова, проект "Єдина картка читача", Всеукраїнський бібліотечний «Біографічний рейтинг – 2017» та нові нормативні документи (Н. Лазаренко), досвід НБ ХНМУ щодо проведення Інтернет-конференції (Н. Гаєва, Т. Павленко) тощо.


28 вересня 2018

100 років від дня народження Василя Сухомлинського (1918-2018)

Сьогодні вся педагогічна спільнота відзначає 100-річчя від дня народження сільського вчителя і оригінального теоретика педагогіки, талановитого директора школи, автора сотень казок для дітей, дуже скромної і сором'язливої людини і безстрашного, яскравого полеміста і публіциста - Василя Сухомлинського. 

На честь знаменного ювілею Василя Олександровича, з метою ознайомлення студентської молоді з життєвим та творчим шляхом видатного вчителя та письменника у відділі обслуговування бібліотеки діє книжкова тематично-ілюстрована виставка "Феномен Сухомлинського в контексті світової педагогіки ХХІ ст.". 


26 вересня 2018

Віртуальна подорож у педагогічне минуле

100 років від дня народження Василя Сухомлинського (1918-2018)

Сьогодні у конференц-залі академії відбулася чергова "Віртуальна подорож у педагогічне минуле" під гаслом "Урятувати від забуття", присвячена 100-річчю від дня народження видатного українського педагога, дитячого письменника Василя Сухомлинського.

Захід відбувся за участі Катерини Дмитренко, керівника  навчально-методичного відділу, фахівців бібліотеки, студентів психолого-педагогічного факультету, факультету дошкільної і спеціальної освіти та історії.

 

Докладніше>>>


 

<<<Новіші повідомлення                                                               Старіші повідомлення >>>