18 лютого 2019

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

До п’ятих роковин кривавих подій на Майдані, на вшанування подвигу загиблих героїв18 лютого у стінах нашої академії відбувся круглий стіл «Герої Небесної сотні – творці нової історії» за участі викладачів кафедр соціально-економічних дисциплін, вокально-хорової підготовки вчителя та студентів академії. Участь у засіданні Круглого столу взяли і фахівці бібліотеки, які підготували віртуальний буклет "Майдан. Революція гідності" про мужність громадян, які повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору та книжково-ілюстративну виставку «Небесна сотня – Герої не вмирають». 


12 лютого 2019

Для студентів груп 111Уф та 111Пп були проведені бібліотечно-бібліографічні заняття з дисципліни "Організація самостійної роботи студентів у бібліотеці" за темою  "Бібліотека - джерело інформації". 

Співробітники бібліотеки розповіли про довідково-пошуковий апарат, правила роботи з ним. Завідувач інформаційно-бібліографічним віділом  ознайомила студентів з періодичними виданнями, які отримує бібліотека і звернула увагу присутніх на журнали та газети за спеціальностями: українська філологія та практична психологія.


28 березня 2019

Віртуальна подорож у педагогічне минуле

28 березня у конференц-залі відбулася чергова віртуальна подорож у педагогічне минуле,  присвячена педагогам-ювілярам 2019 року. Цього разу ними стали Аделаїда Симонович (165 років від дня народження), засновниця першого у Російській імперії дитячого садка та Луї Брайль (210 років від дня народження), французський тифлопедагог, винахідник рельєфно-крапкового шрифту для незрячих.

У межах заходу були представлені відеофільми, присвячені ювілярам: "Перша леді дошкільної педагогіки" та "Луї Брайль", створені Наталією Чернишенко, провідним бібліотекарем академії.


16 січня 2019

Віртуальна виставка

Книги - це кораблі думки, які мандрують хвилями часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.

(Ф. Бекон)

 

Шановні читачі, запрошуємо до перегляду другої частини бібліотечного калейдоскопу "Книги-ювіляри 2019", що присвячений зірковим творам-ювілярам зарубіжних авторів.


11 січня 2019

Віртуальна виставка

Книги, як і люди, теж мають свій день народження, вони теж святкують ювілеї. Цього року назбиралася зіркова плеяда ювілярів.

Наш віртуальний бібліотечний калейдоскоп містить чимало яскравих сторінок, присвячених творам українських письменників, які відзначають ювілей у 2019 році, отже, у Вас, шановні читачі,  є чудова нагода знову зустрітися з чарівним світом хорошої книги. 

Переглянути14 грудня 2018

Шановні читачі!

Запрошуємо у відділ обслуговування користувачів (1-й корпус) до ознайомлення із книжково-ілюстративною виставкою "Ювілейний зореліт", присвяченої зірковій плеяді письменників-ювілярів грудня, до якої входять:

Олександр Олесь (1878-1944) український письменник, поет, драматург, представник символізму (140 років від дня народження) та Марко Вовчок (1833-1907) українська та російська письменниця і перекладачка (185 років від дня народження).

 


 

<<<Новіші повідомлення                                                          Старіші повідомлення >>>