5 вересня 2019

Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитися 

з новими надходженнями до бібліотечного фонду .3 вересня 2019

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України презентувало посібник  “АБВ… Збройний конфлікт в термінах (путівник для України)” з термінологією, яка стосується війни на Донбасі.

 

На 92-х сторінках посібника роз’яснюється термінологічна база міжнародного гуманітарного права, нова термінологія щодо збройного конфлікту та російської військової агресії. Варто зазначити, що викладена в посібнику термінологія опирається на українське законодавство, сформоване вже після 2014-го року, та Міжнародне гуманітарне право.


1 вересня 2019


23 серпня 201917 травня 2019

День Європи в Україні

У суботу, 18 травня, в Україні святкується День Європи - як день спільної історії всіх націй континенту та спільних цінностей. Разом із нашою країною ці урочистості щорічно відзначаються в академії низкою тематичних заходів. Бібліотека академії також долучилася до святкування  даного заходу, організувавши книжкову виставку під назвою "День Європи  - символ спільних цінностей", яку було представлено на виставці здобутків колективу вищу "Інтеграція академії у Європейський освітньо-культурний простір".


10 березня 2019

115 років від дня народження Сальвадора Далі

11 травня минуло 115 років від дня народження генія сюрреалізму - Сальвадора Далі (1904-1989). Його найчастіше називають "загадковим", "містичним", "фантастичним", "таємничим" та "дивакуватим генієм ХХ століття". Про життя, творчість та кохання  художника розповідає наш мистецький портрет "Сюрреалізм - це Я".


10 березня 2019

до 195-річчя від дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського

2 березня 1824 року народився Костянтин Дмитрович Ушинський – видатний педагог, основоположник педагогічної науки в Російській імперії, палкий прихильник ідеї навчання дітей рідною мовою, процес виховання дитини для якого був процесом підготовки її до праці і життя, формування у неї почуття обов’язку перед своїм народом.

У межах проекту «Віртуальна подорож у педагогічне минуле» до 195-річчя від дня народження видатного педагога провідний бібліотекар Наталія Чернишенко створила біографічний відеофільм «Костянтин Ушинський»

Запрошуємо до перегляду!


20 лютого 2019

Звіт бібліотеки

20 лютого відбулося чергове засідання вченої ради академії, на якому заслухали звіт директора бібліотеки про підсумки роботи бібліотеки за 2018 рік та плани на 2019 рік. 


 

<<<Новіші повідомлення                                                              Старіші повідомлення >>>