6 листопада 2019

ХІV студентські Сковородинівські читання

6 листопада  2019 року  в стінах академії вкотре відбулися ХІV студентські Сковородинівські читання «… турбота – рух душі, а життя – це рух», », приурочені до 297-ої річниці від дня народження Григорія Савича. Організаторами читань традиційно стали викладачі кафедри соціально-економічних дисциплін, фахівці бібліотеки та студенти академії.

До уваги учасників читань був представлений відеофільм "Світ ловив мене, але не спіймав" про тернистий життєвий шлях мандрівника-філософа Сковороди, створений Н. Чернишенко, провідним бібліотекарем. Під час заходу експонувалася тематична виставка-огляд літературно-педагогічної спадщини Григорія Сковороди «У всякого  своя доля і свій шлях широкий», яку організували і провели фахівці бібліотеки: Н. Зміївська, завідувач відділу обслуговування та збереження фонду і Т. Пасічник, провідний бібліотекар.


30 жовтня 2019

Школа викладача-початківця

30 жовтня в академії відбувся практичний семінар "Авторський профіль у наукометричних базах даних та пошук наукової інформації" для молодих викладачів-початківців за участі Наталії Чернишенко, провідного бібліотекаря та фахівців навчально-методичного відділу під керівництвом Катерини Дмитренко щодо створення бібліометричного профілю науковця у пошуковій наукометричній системі Google Академія та міжнародному реєстрі унікальних ідентифікаторів ORCID


24 жовтня 2019

75-річниця визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня вся Україна відзначає 75-річницю визволення від фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України та мирного населення, що постраждало від дій фашистських окупантів. 

До цієї знаменної дати в академії відбулася конференція за участі викладачів А. Штонди (кафедра фізичного виховання), М. Юрченко (кафедра соціально-економічних дисциплін), фахівців бібліотеки та студентів академії. 

Велику увагу у присутніх викликала презентація віртуальної виставки  "Війна така далека і близька". Під час конференції експонувалася тематична книжкова виставка     "Подвигом уславлені", на якій представлені книги, як художні так і документальні, про запеклі бої, що велися за звільнення України.    


22 жовтня 2019

"Віртуальна подорож у педагогічне минуле "

 - так називається масовий захід, що впродовж останніх п'яти років проводиться в академії у дружній та творчій співпраці колективу фахівців-однодумців із бібліотеки, навчально-методичного відділу та студентської молоді психолого-педагогічного факультету. Сьогодні у конференц-залі академії відбулася чергова віртуальна подорож, присвячена педагогам-ювілярам 2019 р.:

Костянтину Ушинському (195 років від дня народження) та його талановитій учениці Єлизаветі Водовозовій (175 років від дня народження).


12 жовтня 2019

День Українського козацтва та Дня захисника України

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначається в Україні 14 жовтня, у відділі обслуговування бібліотеки (корп. 1) експонується тематична книжкова виставка "Свято звитяги й українського лицарства".  На виставці представлені історичні, публіцистичні, літературно-художні та періодичні видання. Матеріали виставки знайомлять читачів з історією українського козацтва та славними подвигами захисників незалежної України.

Запрошуємо ознайомитися з матеріалами виставки!


30 вересня 2019

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек на засіданні ректорату усіх працівників бібліотеки привітали з професійним святом Галина Пономарьова, ректор академії та члени ректорату. Пані Галина відзначила щоденну сумлінну працю колективу бібліотеки та побажала натхнення і плідних звершень, міцного здоров'я і достатку, віри, надії і любові. А солодкі подарунки від профспілкового комітету академії традиційно приємно доповнили найщиріші побажання. 

Колектив бібліотеки висловлює щиру вдячність за постійну увагу до нас.


<<<Новіші повідомлення                                                              Старіші повідомлення >>>