2 жовтня 2015 року

3 октября 1895 года родился русский поэт Сергей Александрович Есенин, тонкий лирик, мастер пейзажа, певец крестьянской Руси и знаток народной души. 

 

В читальном зале нашей библиотеки экспонируется выставка-персоналия, посвященная 120-летию со дня рождения великого романтика и поэта Сергея Есенина.


Приглашаем к просмотру! 


1 жовтня 2015 року

25 років тому, 2 жовтня 1990 року, в Україні розпочалася кампанія широкомасштабних акцій ненасильницької громадянської непокори, організована українською молоддю, переважно студентами.

Протести тривали з 2 по 17 жовтня 1990 року в Україні, найпомітнішим елементом протестів було студентське голодування на площі Жовтневої революції у Києві (нинішньому Майдані Незалежності). Протести завершилися підписанням постанови Верховної Ради УРСР, яка гарантувала виконання вимог учасників протесту: недопущення підписання нового союзного договору; перевибори Верховної Ради УРСР на багатопартійній основі не пізніше весни 1991 року; повернення на територію УРСР українських солдатів, а також забезпечення проходження військової служби  юнаками-українцями винятково на території республіки; націоналізація майна Компартії України та ЛКСМУ; відставка голови Ради Міністрів УРСР Віталія Масола.

Революція на граніті стала однією із причин здобуття Україною незалежності у 1991-му році.

Шановні користувачі!

З метою вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка у жовтні 1990 року стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в читальній залі нашої академії (корп. 1) фахівці бібліотеки підготували тематичну поличку:


1 жовтня 2015 року


У жовтні 2015 року ювілейні дати з дня народження у таких відомих письменників:

Івана Буніна (145 років від дня народження), 

Бориса Олійника (90 років від дня народження), 

Джанні Родарі (95 років від дня народження).

 

У відділі обслуговування діє книжкова виставка "Ювілейний зореліт", на якій представлені як художні твори письменників-ювілярів, так і біографічні та літературознавчі матеріали. 

Запрошуємо до перегляду!


1 жовтня 2015 року

Сьогодні, напередодні святкування Дня працівника освіти, у конференц-залі академії відбулася чергова віртуальна подорож у педагогічне минуле за участі студентів-старшокурсників, працівників навчально-методичного відділу  та фахівців бібліотеки. Ця зустріч була присвячена педагогам-ювілярам жовтня 2015 року, а саме: Адольфу Дістервегу,  Михайлу Богдановичу та Симону Соловейчику28 вересня 2015 року

29 вересня 2015 р. виповнюється 17о років від дня народження одного з найвидатніших театральних та культурних діячів України Івана Карпенка-Карого. Його роль в історії розвитку національної драматургії та сценічного мистецтва неможливо переоцінити. Кращі п'єси митця - це твори великої художньої сили, які суттєво вплинули на вітчизняну літературу, визначили картину театрального життя, відкрили та показали суспільству найважливіші проблеми пересічної людини наприкінці ХІХ ст.  

На честь святкування ювілею великого драматурга у відділі обслуговування бібліотеки академії (корп. 1) організовано виставку-персоналію:

 Виставка наповнена художніми творами митця та літературознавчими роботами.

Запрошуємо до перегляду!


23 вересня 2015 року


22 та 23 вересня в читальній залі бібліотеки було проведено бібліотечний урок для студентів 1-го курсу академії факультету "Педагогічна освіта". 

Фахівці бібліотеки підготували для першокурсників інформаційно-бібліографічний огляд навчально-методичної літератури та періодичних видань за спеціальністю "Соціальний педагог" і "Соціальний робітник". Бібліотекарі ознайомили студентів з електронним навчально-методичним комплексом та пошуково-інформаційним апаратом бібліотеки, її інформаційними ресурсами, як традиційними так і електронними. Наприкінці заходу студенти переглянули тематичну віртуальну картинну галерею7 вересня 2015 року

Шановні користувачі!

Ми можемо допомогти визначити індекси

УДК і ББК,

а також авторський знак на Ваші статті

та інші видання.2 вересня 2015 року

2 вересня 1945 року після 6 років запеклих боїв, які від травня 1945 року перемістилися з Європи на Далекий Схід офіційно закінчилася Друга світова війна - підписано Акт капітуляції Японії.

З нагоди відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни для студентів 2 курсу нашої академії кафедрою соціально-економічних дисциплін проведено Урок пам'яті. Фахівцями бібліотеки представлено інформаційно-бібліографічний огляд літератури книжково-ілюстрованої виставки


1 вересня 2015 року

Шановні першокурсники!

 Колектив бібліотеки запрошує вас на виставку  навчальної літератури

"На допомогу першокурснику",

що експонується у відділі обслуговування (корп. 1).<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>