7 травня 2020

9 травня - 75-річчя Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Все далі вглиб історії відходять події Другої світової, йдуть у вічність їх свідки та учасники тих грозових подій. Нові тяжкі випробування хвилюють сьогодні людей. Та ми повинні пам'ятати і знати, бо наша пам'ять - це найсвятіше, що в нас є.
Дякуємо за ПЕРЕМОГУ!!!24 квітня 2020

Друзі, карантин - не канікули, тож запрошуємо на цікавеньке)))

Карантин продовжили, та це не привід нудьгувати! 

Друзі, агов до нас на святкування ювілеїв українських письменників! 

Мистецький портрет до 70-річчя від дня народження Володимира Лиса

У цьому році відзначає 70-річний ювілей улюбленець читацької спільноти - письменник, драматург, журналіст, автор романів-бестселерів: "Століття Якова", "Маска", "Романа" - Володимир ЛИС,  віртуальний мистецький портрет якого вже чекає на вас!  Читайте, слухайте, дивіться екранізацію романа "Століття Якова" та отримуйте задоволення від дивовижної творчості ювіляра!
Зичимо довгих років життя, здоров'я та наснаги творчому подружжю-ювілярів Надії Гуменюк та Володимира Лиса!!!

Зичимо довгих років життя, здоров'я та наснаги творчому подружжю-ювілярів Надії Гуменюк та Володимира Лиса!!!


16 квітня 2020

Мистецький портрет до 70-річчя від дня народження Надії Гуменюк

Цей рік багатий на письменників-ювілярів сучасної української літератури, отже запрошуємо на наші віртуальні виставки, де Ви зможете за бажанням перечитати новенькі або улюблені книги авторів-ювілярів, переглянути буктрейлери або послухати аудіокниги.

Проводимо час разом з користю!)))
Нагадаю, що розпочали ми святкування ювілеїв з 90-річчя надзвичайної Ліни Костенко, а тепер до Вашої уваги представляю віртуальну виставку до 70-річчя від дня народження Надії Гуменюк, авторки романів "Вересові меди", "Коханий волоцюга", "Танець білої тополі" та багато ін.


10 березня 2020

19 березня - 90 років від дня народження Ліни Василівни Костенко!

Незабаром, 19 березня, Україна буде святкувати красивий 90-річний ювілей неперевершеної та геніальної сучасної письменниці, поетеси - Ліни Василівни Костенко. З величезною шаною та любов'ю до нашої легенди та живого класика, ми створили віртуальний мистецький портрет "Душа України", штрихами до якого стали не тільки цікаві факти з життя Ліни Костенко, а й буктрейлери, пісні, радіовистави та вірші у виконанні зірок українського театру і кіно, ведучих телебачення та простих українців, яким небайдуже слово поетеси. Формат лонгрід, у якому створений мистецький портрет, дозволяє користувачам зануритися у творчість Ліни Василівни. 

<<<Новіші повідомлення                                                               Старіші повідомлення >>>