20 листопада 2020

Святкуємо 100-річний ювілей

За роки становлення навчального закладу бібліотека пройшла великий та складний шлях розвитку, як складова і невід’ємна частина інформаційної бази навчального закладу, своєрідна духовна скарбниця, що сприяє якісному освітньому процесу.

З нагоди святкування 100-річного ювілею Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради колектив бібліотеки підготував віртуальний історичний нарис "Крізь простір часу" з метою донести до сучасників розповідь про скромну роботу багатьох поколінь бібліотекарів, праця яких сприяла формуванню та становленню моделі сучасної бібліотеки закладу вищої освіти.


4 листопада 2020

Сьогодні, 4 листопада, відбулося чергове засідання науково-методичної ради академії, де заслухали доповідь Світлани Самойлової, директорки бібліотеки за темою "Актуальні питання щодо оформлення науково-методичної літератури до видання"


3 листопада 2020

У вівторок, 3 листопада, відбулося засідання біологічного наукового гуртка кафедри природничих дисциплін на тему "Правила написання і оформлення наукових робіт" для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр, до якого залучилася директорка бібліотеки Світлана Самойлова з виступом "Вимоги до оформлення бібліографіних посилань та списків використаних джерел до дипломних робіт".


30 жовтня 2020

Вебінар-практикум

30 жовтня відбувся повторний вебінар-практикум "Публікації в міжнародних виданнях" для викладачів-початківців академії, який провела провідна бібліотекарка Наталія Чернишенко.

З відеозаписом вебінару можна ознайомитися за посиланням або натиснувши на зображення.


28 жовтня 2020

Авторський профіль як інструмент ідентифікації науковця : вебінар-практикум

28 жовтня відбувся вебінар-практикум "Авторський профіль як інструмент ідентифікації науковця" для аспірантів нашої академії, який провела провідна бібліотекарка Наталія Чернишенко. Під час вебінару учасники були ознайомлені з різними видами авторських профілів, для чого вони потрібні, як їх створити, наповнити та корегувати.


18 вересня 2020

Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитися 

з новими надходженнями до бібліотечного фонду 


11 вересня 2020

Онлайн семінар-практикум

10 вересня відбувся онлайн семінар-практикум "Публікації в міжнародних виданнях" для науково-педагогічних і педагогічних працівників, аспірантів, здобувачів вищої освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Під час семінару Наталія Чернишенко, провідна бібліотекарка, охарактеризувала міжнародні наукометричні бази даних та інформаційний простір досліджень; детально ознайомила  учасників з бізнес-моделями журналів; зупинилася на тому, як не потрапити до хижацьких видань; ознайомила учасників з алгоритмом користування функціональною надбудовою Master Journal List  платформи Web of Science та алгоритмом створення робочих кабінетів у    Web of Science та Scopus; звернула увагу на необхідність створення, наповнення та коригування профілів науковця у Publons, Orcid, Google Scholar та ін. Захід проводився за допомогою платформи Zoom.

Ми вдячні всім учасникам онлайн-семінару за увагу!


1 вересня 2020


29 травня 2020

Психологія і педагогіка у протидії пандемії COVID-19: інтернет посібник

Шановні користувачі!

Пропонуємо до вашої уваги актуальне електронне видання:

Психологія і педагогіка у протидії пандемії COVID-19: інтернет-посібник / за наук. ред. В.Г. Кременя ; [координатор інтернет-посібника В.В. Рибалка ; колектив авторів]. – Київ : ТОВ «Юрка Любченка», 2020. – 243 с.

Видання доступне за посиланням.

В інтернет-посібнику представлено праці психологів, педагогів, освітян-практиків, зміст яких спрямовано на збереження психологічної стабільності українського суспільства в умовах глобальної дестабілізації соціально-економічної реальності, спричиненою пандемією COVID-19. Наголошено, що психологічна неготовність і тривожність громадян у сприйнятті такої інтенсивності інформаційного потоку в умовах соціально-економічних змін, динамічної перебудови звичного способу й ритму життя і зростання тотальної нестабільності, підтвердили необхідність проведення ґрунтовної психологічної і педагогічної роботи з різними категоріями населення України. 


26 травня 2020

Пошук інформації для наукових робіт : науково-практичний онлайн-семінар

Сьогодні відбувся науково-практичний онлайн-семінар для науково-педагогічних працівників за темою "Пошук інформації для наукових робіт", який провела Наталія Чернишенко, провідна бібліотекарка. Захід проводився за допомогою платформи Zoom.

Ми вдячні всім учасникам онлайн-семінару за увагу!


<<< Новіші повідомлення                                                              Старіші повідомлення >>>