21 січня 2021

Автоматичне генерування бібліографічного посилання

Шановні студенти та науковці!

Пропонуємо ознайомитись з онлайн-сервісом «Grafiati», який дозволяє автоматично генерувати бібліографічне посилання для дисертацій, курсових та випускних кваліфікаційних робіт. Сервіс використовує ДСТУ 8302:2015, ДСТУ 7.1:2006 та міжнародні стилі цитування APA, MLA, Chicago та ін.) шістьома мовами – українською, англійською, французькою, італійською, іспанською та польською. Це допоможе спростити успішне оформлення наукових публікацій. 


20 січня 2021

Книги-ювіляри - 2021 : бібліотечний калейдоскоп

"У кожного своя доля і свій шлях широкий..." Ці слова великого Тараса Шевченка стосуються людей. Але й книги, як і люди, теж мають свою долю, свою історію, вони народжуються, та не вмирають. 

Цього року назбиралася зіркова плеяда ювілярів.

Наш бібліотечний калейдоскоп містить чимало яскравих сторінок, присвячених творам, які відзначають ювілей у 2021 році, отже, у Вас, шановні читачі,  є чудова нагода знову зустрітися з чарівним світом хорошої книги. 



Бібліографічний покажчик

Шановні науковці!

Пропонуємо до вашої уваги новинку: науково-допоміжний анотований бібліографічний покажчик "Дисертації, захищені науковцями Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради (1995-2020 рр.)", розміщений у рубриці "Інформаційно-бібліографічна діяльність бібліотеки" на сторінці "Бібліографічні покажчики".  

 

Бібліографічний покажчик містить перелік дисертаційних робіт науковців Харківської гуманітарно-педагогічної академії, захищених у спеціалізованих вчених радах закладів вищої освіти України за період 1995-2020 рр. Бібліографічні описи дисертацій доповнені анотаціями і розміщені в хронологічному порядку, у межах року – за алфавітом. Довідково-бібліографічний апарат містить: іменний покажчик дисертантів, іменний покажчик наукових керівників і наукових консультантів, алфавітний покажчик назв дисертацій.



08 грудня 2020

Шановні науковці!

 

Ласкаво просимо до ScienceDirect, провідної платформи рецензованої літератури для вдосконалення ваших досліджень.

Ми раді повідомити, що Міністерство освіти і науки України надало нашій установі доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier  (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

Портал ScienceDirect, розроблений спеціально для українських установ, пропонує навчальні відео, відповіді на поширені запитання та інші матеріали, які допоможуть дослідникам отримати знання, а також списки заголовків, рекламні матеріали та довідники по звітах з використання для підтримки потреб бібліотекарів.

Вебінари про роботу з базою даних ScienceDirect:


07 грудня 2020

Нові надходження до фондів бібліотеки

Шановні користувачі!


04 грудня 2020

бібліотечний медіапроєкт

Шановні користувачі!

До 100-річчя Академії ми підготували медіапроєкт "Видатні педагоги світу", до якого увійшли найкращі фільми, створені фахівцем бібліотеки Н. Чернишенко про життєвий, майже завжди тернистий  шлях таких різних і таких талановитих, а головне людяних і щирих вчителів світу різних епох і країн, які віддавали дітям своє майно, своє серце і своє життя.

Запрошуємо до перегляду!


27 листопада 2020

Шановні науковці!

Пропонуємо до Вашої уваги переліки публікацій науковців академії, що проіндексовані у наукометричних базах даних Scopus i Web of Science за посиланням.


27 листопада 2020

День пам'яті жертв Голодомору 2020

Щороку у четверту суботу листопада вшановуємо пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

Вшанувати пам’ять жертв Голодомору в умовах карантинних обмежень можна традиційною хвилиною мовчання о 16:00, 28 листопада, а також запаливши на підвіконнях своїх осель свічку у пам’ять про вбитих голодом.

До 87-х роковин геноциду Український інститут національної пам'яті спільно з Prosto Production створили просвітницький ролик, що розповідає про передумови та причини Голодомору.

Щорічно фахівці бібліотеки готують низку заходів до цієї трагічної пам'ятної дати. Зараз у відділі обслуговування читачів (корп. 1) розгорнута тематична книжково-ілюстративна виставка "Голодомор - акт геноциду проти українського народу".


26 листопада 2020

Мистецький портрет Оксани Забужко

Шановні користувачі!

У рубриці "Віртуальні виставки" з'явився черговий мистецький портрет з серії "Сучасні українські письменники-ювіляри 2020". Цей ресурс присвячений до 60-річчя української письменниці, поетеси, есеїстки, перекладачки, громадської діячки і просто чарівної жінки  –  Оксани Стефанівни Забужко.

Мистецький портрет у вигляді сайту містить не тільки історію життя авторки, віртуальну виставку її творчого доробку, а й відеоматеріали, аудіокниги, цитати, рецензіїі та відгуки читачів.

Запрошуємо до перегляду!


<<< Новіші повідомлення                                                                                    Старіші повідомлення >>>