7 травня 2021

Минають десятиліття… народжуються і виростають нові покоління. Але в пам'яті народній ніколи не погасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі. НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЕМО!


5-7 травня 2021

Тиждень академічної доброчесності

З 5 по 7 травня 2021 р. у нашому закладі проходить дистанційний "Тиждень академічної доброчесності", під час якого відбуваються засідання круглих столів, семінари-тренінги, онлайн-зустрічі зі здобувачами вищої освіти, науковцями, аспірантами академії де обговорюються принципи академічної доброчесності, необхідність уникнення плагіату, правильне цитування першоджерел, створення списків літератури, ознайомлення з антиплагіатними сервісами та багато іншого. До заходу долучилися і представники бібліотеки, а саме:
29 квітня 2021

«Якщо мова – це енергія, то її можна розглядати як організм, який постійно й вічно себе породжує». Ф. С. Бацевич

З метою спрощення пошуку джерел з питань мови, бібліотека підготувала рекомендаційний список "Сучасний погляд на українську мову", який розраховано на широке коло читачів : викладачів, студентів ВНЗ, коледжу, та ін. До списку додана найбільш акцентована на лінгвістику література.


26 квітня 2021

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофияк за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. енергетики. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині… 

На вшанування тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити в нашій державі, створений відеоспомин "Чорнобильська катастрофа" (до 35-х роковин трагедії).

Пам’ятаємо, шануємо, поважаємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

і вічна пам'ять жертвам Чорнобильської катастрофи!


15 квітня 2021

Бібліокоучинг для аспірантів, викладачів-початківців та здобувачів вищої освіти ХГПА

5 квітня 2021 року відбувся черговий бібліотечний коучинг для аспірантів та магістрів академії.

Цей коучинг був присвячений важливій темі для науковців, а особливо вагомій для аспірантів, а саме:  «Як обрати науковцю журнал для публікації» (запис вебінару )    Відеозапис коучингу та презентація за посиланням

Від колективу бібліотеки висловлюємо величезну подяку працівникам навчально-методичного відділу за участь в організації і проведенні заходу.


08 квітня 2021

Цикл віртуальних книжкових виставок

Аспірантура - це самостійна форма отримання освіти, мета якої навчитися займатися науковою роботою. Аспірант повинен сам визначити те що  його цікавить (або просто актуальне), науковий напрям, вибрати тему дослідження, приступити до роботи в бібліотеці, де необхідно, по-перше, зібрати картотеку літературних джерел за темою дисертації, а по-друге, вивчити літературу, пов'язану з нею, організувати експеримент, отримати і обробити дані, порівняти свої результати з уже наявними в науці  і зробити висновки.

Шановні аспіранти!

Фахівці бібліотеки пропонують Вам цикл віртуальних книжкових виставок наукової, навчальної літератури по дисциплінам спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 231 Соціальна робота.Для перегляду віртуальної виставки, натисніть на зображення.


 

<<< Новіші повідомлення                                                                                    Старіші повідомлення >>>