Бібліотечні новини

27 грудня 2021

Колектив бібліотеки

 вітає всіх

з наступаючим НОВИМ РОКОМ!

     Нехай все, що ми планували, обов'язково збудеться: все те, що хотіли почати - почнеться, а що хотіли закінчити - закінчиться.

   Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері!

Будьте здорові, успішні та благополучні !

 


22 грудня 2021

Нові надходження до фондів бібліотеки

Шановні користувачі!

На сайті розміщено черговий анотований "Інформаційний бюлетень нових надходжень до фондів бібліотеки (жовтень-грудень 2021 р.)".

 

 


17 грудня 2021

Шановні науковці академії!

Працівники бібліотеки підготували новий продукт – «Бібліометрика науки ХГПА», що призначений для відображення цілісної картини стану науки у нашій академії. 

 

Натисніть на зображення


14 грудня 2021

Шановні користувачі!

З 13 по 19 грудня цього року в Україні вперше відбувається Національний тиждень читання, який проводить Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України.

Це загальнонаціональне свято, що об'єднує навколо читання читачів, письменників, 

бібліотекарів, видавців і книгарів по всій країні. Гасло Національного тижня читання:  “Знайди свою книжку!”.

Запрошуємо до нашої бібліотеки підібрати книгу до душі з наших нових надходжень 

до бібліотеки .


10 грудня 2021

12 грудня виповнюється 200 років від дня народження

Гюстава Флобера - французького письменника

12 грудня 1821 року народився великий французький письменник Гюстав Флобер, чия творчість вплинула не лише на французьку, але й на світову літературу. Флобер свого часу був найвпливовішим французьким реалістом, завдяки його наставництву, в літературу прийшов цілий ряд молодих талановитих прозаїків, серед яких і Гі де Мопассан.

Запрошуємо ознайомитися з літературним портретом

Гюстава Флобера та відвідати книжкову виставку в нашій бібліотеці.


9 грудня 2021

 9 грудня адміністратор системи Майя Збітнєва провела вебінар  на тему «Наукові сервіси» у вигляді презентації. Були присутні аспіранти академії.

   Під час вебінару Майя Збітнєва розповіла здобувачам вищої освіти про сучасні наукові профілі та наукові бази даних. 


06 грудня 2021

Шановні науковці!

Є можливість майже безкоштовного доступу до досить потужної міжнародної електронної бази даних EBSCOhost. Поки що віддалений доступ до 31 грудня через Державну науково-технічну бібліотеку. Для цього необхідно виповнити інструкції за наступними посиланнями та сплатити за читацькій квіток - 40 гривень на рік. З наступного року наша установа отримає доступ до цієї бази даних самостійно.

Інформуємо, що читачі ДНТБ України мають можливість попрацювати дистанційно з платформою EBSCOhost. Для активації віддаленого доступу до ресурсів компанії  EBSCO необхідно: 1) Мати читацький квиток ДНТБ (можна отримати онлайн); 2) Заповнити ФОРМУ для активації віддаленого доступу; 3) Виконати інструкції з активації віддаленого доступу, що надійдуть (протягом доби після заповнення форми) на поштову скриньку.

У разі виникнення проблем із налаштування безкоштовного тестового доступу звертайтеся до Гордієнко Ганни (gordienko@dntb.gov.ua).

https://dntb.gov.ua/services-ua

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXHy4O_JvBFXLfuKkg8jqNtET3jYhcYHPFSS1DFqGEZ6OeVw/viewform

https://www.youtube.com/watch?v=fSXABHgu_a8

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1GKrnQzrCj58lMZ0MZ4bCrllh8XS_w5jB


02 грудня 2021

5 грудня виповнюється

90 років від дня народження Григора Тютюнника

       5 грудня 1931 року в cелі Шилівка Зіньківського району, що на Полтавщині, народився український письменник-прозаїк, перекладач, представник покоління шістдесятників Григір Тютюнник. Народжений на благословенній полтавській землі, письменник зумів відобразити в численних творах все те найкраще, що показувало саму душу народу, з якого він вийшов.

 

     Запрошуємо ближче  ознайомитись з творчістю письменника на сторінках його мистецького портрету та відвідати книжково-ілюстровану виставку його творів в нашій бібліотеці.

  <<< Новіші повідомлення                                                                                                 Старіші  повідомлення >>>