24 березня 2016 року


23 березня на базі нашого вишу відбулась студентська науково-практична конференція "Вони боролися за волю України" (з нагоди 125-ї річниці до дня народження Євгена Коновальця  та 25-ї річниці незалежності України)

за участі студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії та студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

 


З метою показати мужність і самовідданість найкращих представників українського народу, таких як Євген Коновалець, які боролися за побудову та утвердження соборної Української Національної держави, працівники бібліотеки підготували однойменну тематичну виставку літератури.


17 березня 2016 року


Сьогодні для студентів дошкільної та корекційної освіти нашої академії відбулася чергова віртуальна подорож до витоків національного виховання у історико-педагогічній та літературній спадщині.

До цього заходу працівники бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку "Це моя Україна..." та віртуальний вернісаж "Вишиванка моя, вишиванка".


2 березня 2016 року


Напевно всі ми відчули, як щось змінилося в природі і настрої. І все дуже просто. Настала весна, пора, яка дарує нам багато сонця, тепла, любові. Пора, яка дарує людям одне з найпрекрасніших свят у році – 8 Березня.

Жінка і весна… Ці милозвучні слова такі різні, але водночас й схожі. Адже, жінка така ж чарівна, привітна, чутлива та тендітна, хоча інколи, буває мінливою та примхливою, як рання весна.

Напередодні свята весни та жіночності ми хочемо побажати вам любові, щастя і натхнення, миру, тепла і затишку у вашому домі.

Тож прийміть у дарунок  нашу віртуальну присвяту жінці!


26 лютого 2016 року


До 145-річчя від дня народження Лесі Українки фахівці бібліотеки підготували розгорнуту книжково-ілюстративну виставку:  "Я в серці маю те, що не вмирає..."яку було презентовано 26 лютого у конференц-залі під час виховного заходу кафедри української мови та літератури для студентів академії.

Докладніше...25 лютого 2016 року


25 лютого 2016 року була проведена чергова віртуальна  подорож у педагогічне минуле, до якої увійшли матеріали про тих педагогів, у діяльності яких найповніше відбилися найхарактерніші для того чи іншого періоду педагогічні ідеї, що здійснили значний вплив на розвиток теорії та практики викладання. Це, зокрема, творчість всесвітньо відомого педагога Йоганна Генріха Песталоцці та українського педагога, просвітительки, громадської діячки Софії Федорівни Русової

Докладніше...


Сьогодні, 25 лютого,  Україна відзначає

145-річницю від дня народження доньки українського народу

ЛЕСІ УКРАЇНКИ

До ювілею Лесі Українки - окраси і гордості української нації, однієї з фундаторів новітньої української літератури ми підготували віртуальний буклет  "Леся Українка: невідоме про відоме...", який і пропонуємо до Вашої уваги!

 

Переглянути


<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>