21 квітня 2016 р.


Нещодавно до нашої бібліотеки надійшла книга-дарунок 

"Небесна Сотня Воїнів Майдану" 

від поетеси та громадсько-політичного діяча Тетяни Михайлівни Домашенко.

 

 

 

Докладніше...12 квітня 2016 р.


12 квітня 2016 року виповнюється 55 років з дня, коли почалася космічна доба людства – на кораблі "Восток" на орбіту Землі стартував перший у світі космонавт Юрій Олексійович Гагарін, який відкрив епоху пілотованих польотів і назавжди вписав своє ім'я в історію як першопроходець Всесвіту. 

 

 До цієї знаменної дати працівники бібліотеки підготували та представили тематичну книжково-ілюстративну виставку 


7 квітня 2016 р.


 Шановні користувачі!

 

 

Пропонуємо ознайомитися з переліками фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук. Переліки затверджені наказами Міністерства освіти і науки України.

 


4 квітня 2016 р.


Шановні читачі! 

Пропонуємо до Вашої уваги інтерактивну виставку новинок художньої літератури, що надійшли до фонду нашої бібліотеки за перший квартал цього року. Ця виставка цікава тим, що вона надає можливість ознайомитися не тільки з загальним описом та аннотацією до книги, а й переглянути екранізації деяких творів та буктрейлери до них, прослухати аудіокниги та радіовистави,  а також  дізнатися безліч інформації про самих авторів. 

Переглянути виставку

 


28 березня 2016 р.


Сьогодні у стінах нашої академії відбулась студентська науково-практична конференція "Сучасний урок як ресурсний центр розвитку особистості".  Під час конференції студенти різнобічно охарактеризували чинники забезпечення ефективності сучасного уроку як ресурсного центру розвитку особистості та педагогічні умови його організації. 


У рамках заходу фахівці бібліотеки підготували та представили однойменну тематичну книжково-ілюстративну виставку та її віртуальний бібліографічний огляд.

Запрошуємо до перегляду!


25 березня 2016 р.


Шановні користувачі!

На нашому сайті з'явилася

нова віртуальна виставка

"Сучасний урок

як ресурсний центр розвитку особистості".

 

Переглянути<<<Новіші повідомлення                                                             Старіші повідомлення >>>