Єдина картка читача — це універсальний документ, який передбачає доступ до фондів та електронних ресурсів шляхом безкоштовного обслуговування у читальних залах бібліотек-учасниць проекту. 

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ БІБЛІОТЕК ЗВО м. ХАРКОВА

"ЄДИНА КАРТКА ЧИТАЧА"

У вузівських бібліотеках м. Харкова діє інноваційний проєкт "Єдина картка читача".

Даний проєкт надає студентам, аспірантам, викладачам та науковцям університетів необмежений доступ до фондів й електронних ресурсів для використання їх у навчанні та науково-дослідній роботі. Цей універсальний документ надає право користування всіма інформаційними ресурсами й послугами бібліотек-учасниць проєкту «Єдина картка читача бібліотек вищих навчальних закладів Харкова». Ця картка забезпечує комп'ютеризовану книговидачу та обслуговування, онлайн замовлення літератури та доступ до електронних версій документів через електронний каталог.

У доступі - наукові журнали, газети, стрічка новин, бібліографічні видання з гуманітарних, суспільних дисциплін, економіки, медицини, літературознавства, історії, освіти, бібліотекознавства, статистики та ін.

Проєкт передбачає доступ до фондів і електронних ресурсів шляхом безкоштовного обслуговування у читальних залах бібліотек закладів вищої освіти, що приєдналися до проєкту.

 

Список учасників проєкту 

 

Обслуговування здійснюється за наявності Єдиної картки читача, яку можна отримати у відділі реєстрації користувачів Центральної наукової бібліотеки імені В.Н. Каразіна, кімн. 7-50, тел. 707-56-74. Вартість картки на сьогодні складає 21 грн. 

Central scientific library of KhNU (Офіційний сайт).

З питань оформлення "Єдиної картки читача" звертайтесь до фахівців бібліотеки академії (корпус 1, каб. 9).

 

Електронні ресурси (у тому числі EBSCO, SCOPUS тощо) доступні у бібліотеках-учасниках проєкту "Єдина картка читача".

 

Мандруй з "Єдиною карткою читача" за допомогою віртуальної мапи учасників проекту!