ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ
НА ДОПОМОГУ ЗДОБУВАЧАМ ОСВІТИ
Шановні здобувачі освіти!
До вашої уваги web-сайти ЕЛЕКТРОННИХ БІБЛІОТЕК України.
Радимо постійно переглядати сайти з метою забезпечення літературою навчальні дисципліни.
Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.
Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.
На порталі «Готові домашні завдання» також для безкоштовного завантаження доступні шкільні підручники та презентації.
Електронна бібліотека українських підручників для студентів. Можна читати книги прямо на сайті. Мінімалістичний дизайн.
Навчальні матеріали онлайн – матеріали із підручників за будь яким напрямом навчання.
Український біологічний сайт. Біологічна література . Метою створення цього розділу сайту є зібрання не максимально можливої колекції підручників та посібників, яких чимало в інтернеті, а створення мінімально необхідного набору джерел знань з основних галузей біології.
Українська електронна бібліотека (Libruk) – сайт Libruk зібрав твори різних за жанром і часом українських письменників-класиків і сучасних авторів. Ви зможете як завантажити книги у найбільш популярних форматах, так і читати онлайн безпосередньо в нашій бібліотеці.
На сайті Textbook зібрана уся інформація, яка тільки може знадобитися звичайному українському студенту або абітурієнту. Так, в нашій базі даних є усі наукові та освітні підручники, які ухвалені Міністерством освіти, та багато інших популярних примірників.
Архів української періодики онлайн. Вільний доступ до всіх колекцій як для інституційних, так і для індивідуальних користувачів. Реєстрація не потрібна.
Інститут археології Національної академії наук України — основна установа в структурі Національної академії наук України, що займається науково-дослідницькою діяльністю в галузі вивчення археології та давньої історії України. Періодика та серії Інститут археології НАН України
Є Всеукраїнським депозитарієм історичної літератури та методичним центром в галузі історико-краєзнавчої бібліотечної діяльності
і наукової бібліографії з історії України.
ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА "ІСТОРИЧНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ" формується
за принципом профільних тематичних колекцій і містить електронні документи - рідкісні та цінні видання з фонду Національної історичної бібліотеки України у форматах pdf, flash-публікацій та djvu.
Електронна бібліотека Інституту історії України НАН України. Теоретичні та методологічні проблеми дослідження всесвітньо-історичного процесу. Загальна концепція світової та вітчизняної історії. Методи історичних досліджень і спеціальних історичних дисциплін.
Електронна наукова бібліотека Державної установи «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України».
Бібліотеку українського мистецтва засновано 5 червня 2014 року у Києві. Це онлайн-бібліотека з книгами про історію українського мистецтва
і каталогами українських митців.
У розділі Українські художники зібрано понад 700 біографічних довідок про художників.
Тисячі розміщених на сайті книг
Європейська цифрова бібліотека, проект, що має на меті показати європейську культурну спадщину і вже зараз нараховує понад 15 мільйонів цифрових об'єктів. Партнерами бібліотеки є музеї та галереї, архіви, бібліотеки.
Bildindex der Kunst und Architektur - Архів матеріалів та зображень про мистецтво та архітектуру.
Електронна бібліотека "Українська література" оріентована на студентів, школярів та будь-яких поціновувачів української літератури. На цьому ресурсі є можливість отримати вільний доступ до кращих творів класичної української літератури, з якими зазвичай починають знайомство ще в школі.
Відкрита книга - це відкритий проект. Електронні книги усім бажаючим: учням шкіл, студентам, вчителям, освітнім фондам,
некомерційним та громадським організаціям
До бібліотеки "Слухай" увійшло понад 100 прозових та поетичних аудіокниг української класики зі шкільної програми, а також твори сучасних письменників, які начитували самі ж автори. Також до озвучування долучилися теле- та радіоведучі, актори театру й кіно, музиканти.
Діаспоріана - українська діаспорна електронна бібліотека.
У бібліотеці УкрЛіб є кілька основних розділів, це "Українська література", "Світова література", "Навчання", "Літературознавство". У свою чергу літературні розділи мають підрозділи "Сучасна література", "Народна творчість", "Біографії" та "Критичні статті".
Є ще багато інших сайтів, але перш ніж почати скачувати, переконайтесь, що цей сайт безпечний. Успіхів у навчанні!